Proč Empower Supplements? Protože nám BIO nestačí!

V době, kdy tvoříme tento článek, je na trhu přes 200 produktů obsahujících chlorellu. Přijde vám to šílené? Ale ano, ono to totiž šílené je. S boomem zdravého životního stylu se na trhu objevila kvanta produktů různé kvality.

Společnost Empower Company s.r.o. vznikla v roce 2010 právě proto, abyste se nemuseli prodírat stovkami výrobků různé kvality, ale naopak, mohli se spolehnout na 100% přírodní produkt, o kterém víte naprosto všechno – od původu suroviny, způsobu zpracování až po detailní laboratorní analýzy.

Vše začíná SUROVINOU

Každý náš produkt začíná pečlivým výběrem suroviny, ať už je to chlorella nebo medově sladká moruše. Je to část, kterou nikdy nepodceňujeme. „Surovinu nakupujeme od našich prověřených dodavatelů, což nám zaručuje stabilní kvalitu. Navíc s nimi pravidelně komunikujeme a dáváme jim zpětnou vazbu, co mají zlepšit. A ono to opravdu funguje,“ přiznává můj kolega a také zároveň spolumajitel Empower Company Petr Žemlička. Jen z kvalitní suroviny totiž může vzniknout kvalitní produkt.

Pokračuje certifikátem BIO

Na první místo vždy stavíme kvalitu, a prvním důkazem, který to potvrzuje, je označení BIO. „Drtivá většina našich produktů je BIO. Máme tak větší jistotu, že produkty nebyly chemicky ošetřeny, na druhou stranu to ale nese také rizika…“ nastínil Petr.

Cože, rizika? Vysvětlujeme ZDE

Další články